Nie wiesz jak się za to zabrać? Chętnie Ci pomożemy 😊


Cześć!
Tu Olga, założycielka Plants For Humans.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć z roślinami, to nic nie szkodzi. Od 2018 roku pomagamy wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z roślinami. Wiemy jakie gatunki roślin sprawdzają się na początek i co musisz wiedzieć, żeby Wam wyszło.

Wyślij do nas maila ze zdjęciami pomieszczenia, o którym myślisz na pomoc@plantsforhumans.com, napisz do nas na Facebooku, Instagramie, albo po prostu wypełnij poniższy formularz.
👇

 


Napisz do nas


Value is required
Dzięki! Wkrótce wrócimy do Ciebie z odpowiedzią
👩‍🌾 👩‍🌾 👩‍🌾
Nasz zespół roślinnych specek


Olga

W poprzednim życiu byłam menadżerką w korporacjach, aż w końcu przekułam swoją roślinną pasję w pracę. Dziś pomagam już nie tylko znajomym, ale wszystkim, którzy chcą wejść do świata roślin.


Aneta

Antropolog, która z czułością i niepowtarzalnym poczuciem humoru odpowie na najtrudniejsze roślinne pytania.


Marta

Rzeźbiarka z ręką do roślin. Z doskonałym wyczuciem podpowie jakie rośliny stworzą klimat w każdym pomieszczeniu.
Istniejemy naprawdę 🔍


Jesteśmy miejscem online z roślinami i o roślinach,

Pracujemy przy Tarnowieckiej 41 w Warszawie - jesteśmy tutaj między 09.00-18.00 od poniedziałku do piątku

Nasz roślinny magazyn mieści się przy Szaserów 38 - jesteśmy tutaj codziennie, ale w nieregularnych godzinach - wystarczy, że wcześniej umówisz się z nami na wizytę

Plants4humans sp. z o.o.
Tarnowiecka 41
04-174 Warszawa
KRS 0000782730
NIP 1132997019
Dlaczego rośliny z Plants For Humans?

🌿🏆
Rośliny klasy A

Sprowadzamy nasze rośliny wyłącznie z uznanych szklarni, które Royal Flora Holland ocenia jako "Class A grower". Najwyższa ocena jakości jest reprezentacją zarówno odporności roślin, ale też ich urody.

🚛 📦
Dostawa pod drzwi

Po tym jak wybierzesz swoją roślinę sprowadzimy ją ze szklarni specjalnie dla Ciebie. Możemy ją przesadzić do donicy, zawiązać kokardkę na prezent i razem z instrukcją obsługi dostarczymy pod Twoje drzwi.

👩‍🌾 💚
Nie zostaniesz sam

Wiemy, że możesz czuć się niepewnie z nową rośliną - z nami nie zostaniesz sam po zakupie. Gdy tylko będziesz mieć pytanie wystarczy, że napiszesz do nas i pomożemy Ci dobrze opiekować się Twoją dżunglą.
Co mówią o nas nasi klienci?

"Nie znam się na roślinach, ale dobrze czuje się w przestrzeniach z żywą zielenią. Ekipa z Plants For Humans doradziła, pomogła, zainspirowała i dostarczyła Kamę, którą nie mogę się nacieszyć. Cios i sztos! Polecam wszystkim, którzy boją się, że nie ogarną tematu. Z taką pomocą na pewno się uda!"

Maciej G.

8 LUT 2019

"Niedawno do naszej rodziny dołączyła urocza Alicja. Świetnie się zaaklimatyzowała z koleżankami i kolegami i dumnie zdobi salon. Piękna i pożyteczna! Uszkodzone liście świetnie służą zabiegom kosmetycznym :) Plants jak zawsze extraklasa 💪🏻🌿"

Anna Ż.

9 MAJ 2019

"Sylwia jest piękna, zdrowa, dorodna i bardzo oryginalna. Mimo że często odwiedzam kwiaciarnie i sklepy ogrodnicze, nigdzie takiej nie widziałam. Stanowi idealną ozdobę mojego salonu. Serdecznie polecam."


Dagmara W.

21 WRZ 2019