Inspiracje: Sypialnia

Powoli wychodzisz ze snu, światło delikatnie przebija przez kołyszące się liście. Budzisz się i czujesz jak w swojej oazie. Gotowy do stawienia czoła nowemu dniu.

Podpowiadamy Wam jak wprowadzić zielonych przyjaciół do sypialni, aby była piękna i funkcjonalna. Takie kompozycje są łatwe w utrzymaniu i przepiękne!

Beata z Polinezji Francuskiej (Epipremnum aureum)

 

Beaty z Polinezji Francuskiej pięknie prezentują się nad łóżkiem, szczególnie, gdy ustawimy ich kilka. Poznaj lepiej  Beatę z Polinezji Francuskiej.

 

Kuba z Kamerunu (Ficus Lyrata, fikus dębolistny / lirolistny)

 

Kuba z Kamerunu wygląda wspaniale samodzielnie, oraz w kompozycji z Beatami z Polinezji Francuskiej i Stefanami z Nigerii. Poznaj lepiej Kubę z Kamerunu.

 

Lena z Australii (Hovea forsteriana, Kentia)

 

 

Lena z Australii świetnie wygląda samodzielnie i jest łatwa w utrzymaniu. Poznaj lepiej Lenę z Australii.

 

Stefan z Nigerii (Sansevieria trifasciata 'Laurentii', Wężownica, Język teściowej)

 

Stefan z Nigerii nie potrzebuje dużo światła, świetnie prezentuje się samodzielnie a także w kompozycjach, na przykład z Kubą z Kamerunu, lub z Beatą z Polinezji Francuskiej. Poznaj lepiej Stefana z Nigerii.

 

Magda z Jamajki (Philodendron scandens)

 

Magda z Jamajki to prawdziwa artystka. Pięknie się prezentuje samodzielnie, możesz też ustawić po drugiej stronie łóżka Stefany z Nigerii a nad łóżkiem powiesić Beaty z Polinezji Francuskiej. Poznaj lepiej Magdę z Jamajki.

 

Chcesz zobaczyć więcej roślin w sypialni? Zobacz naszą tablicę Przy nich się dobrze śpi na Pinterest.