Rośliny nie muszą być trudne

Już jakiś czas temu odkryłam, że ręka do roślin to mit.

Rośliny – nasi zieloni przyjaciele, którzy wnoszą do naszego codziennego życia urok, spokój i przytulność. To nie tylko sztuka, ale również nauka, którą możemy opanować w prosty i przyjemny sposób. Dzięki nim nasze wnętrza stają się pełne życia i harmonii.

Najważniejsze, to rozpocząć tę przygodę z uśmiechem na twarzy. Wybierzmy rośliny, które są tak wytrzymałe, że przetrwają nawet nasze najtrudniejsze chwile. W końcu każdy z nas ma dni, kiedy jedynym celem jest przetrwać. A nasze rośliny? One stanowią oazę spokoju i piękna, otaczając nas swoją naturalną energią, niezależnie od tego, co przynosi nam życie.


Olga, założycielka Plants For Humans

Indywidualne podejście do roślin!

Radość z roślin to nie tylko względy estetyczne, ale przede wszystkim
- radość z sukcesu,

- eksyctacja z nowych liści,

- satysfakcja z bujnej zieleni.

A to wszystko, gdy patrzymy, jak żywy organizm rozwija się dzięki nam!

Jednak...Tysiące gatunków i odmian roślin mogą przytłoczyć.

Dlatego wprowadzamy Was, naszych budujących swoje zielone przestrzenie klientów , w ten niezwykły świat! Pamiętaj, jeżeli poczujesz zagubienie w ofercie lub wątpliwości jaka roślina będzie najlepsza dla Ciebie- dzwoń: +48 881 308 836 lub pisz do nas!

Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do doradzania Wam, ale decyzje z myślą o Klientach zapadają u nas o wiele szybciej! Olga osobiście wybiera gatunki roślin, które udostępniamy w Plants For Humans. Najważniejszym kryterium jest to, czy zdecydowana wiekszość z Was sobie z tymi roślinami poradzi.

Nasza wiesza przekłada się na wybór tych gatunków i odmian, które sprawią Wam radość.


Kto tworzy Plants For Humans?
Olga Bukowska
matka założycielka


W poprzednim życiu Olga była menadżerką w korporacjach, aż w końcu przekuła swoją roślinną pasję w pracę. Dzięki Plants For Humans pomaga już nie tylko znajomym, ale wszystkim, którzy chcą wejść do świata roślin.

Zadania: Kierowniczka naszego zamieszania, pilnuje i ogarnia wszystko, nawet ze skręconą kostką. Macie jakieś niemożliwe zadanie do wykonania? Pewnie zrobiła je już 3 razy - zawsze w jakości 12/10

 
Ola Dutkowska
współzałożycielka Plants For Humans


Ola zajmuje się designem i wsparciem marketingu w firmie technologicznej. Od wielu lat rozwijała swoje zainteresowanie roślinami w zaciszu swojego domu. W Plants For Humans łączy pasje do dobrego designu i roślin.

Zadania: Dba o Wasz komfort poruszania się w po naszej stronie. Pytania lub sugestie? Piszcie śmiało! W wolnym czasie przesadza i podlewa naszych roślinnych podopiecznych.Ewa
opiekunka klientów

 

Z wrodzoną uprzejmością i pokładami nieskończonej cierpliwości odpowie na wszystkie Wasze roślinne pytania.

 Mikołaj
opiekun roślin

 

Jeżeli się zastanawiacie, kto przesadził i przygotował Waszego podopiecznego - to Mikołaj! Lepszej przesadzającej ręki nie znajdziecie.

 Dane rejestrowe

Jesteśmy miejscem online z roślinami i o roślinach.

Nasza roślinna siedziba mieści się przy Spalinowej 5a w Warszawie - jesteśmy tutaj codziennie od 9-16. Wystarczy, że wcześniej umówisz się z nami na wizytę.

Telefon: 881 308 836

Plants4Humans sp. z o.o.
Szaserów 38
04-294 Warszawa

KRS 0000782730
NIP 1132997019plants-for-humans-biuro