Ręka do roślin to mit

Już jakiś czas temu odkryłam, że ręka do roślin to mit. Rośliny to nie tylko sztuka i intuicja, która buduje się z doświadczaniem natury w domu, ale też dość prosta nauka. A tak naprawdę kilka prostych zasad.
Po pierwsze: warto dobrze zacząć. A dobry początek to wybór takiej rośliny, która zniesie nawet Twoje najgorsze dni, takie kiedy jedyne na co masz siłę to po prostu przetrwać.


Olga, założycielka Plants For Humans
Posłuchaj podcastu "Tak słucham" z Olgą >>

Wierzymy, że życie w otoczeniu roślin jest lepsze
i pomożemy Ci znaleźć roślinę, z którą sobie poradzisz.

Jakie rośliny?

Radość z roślin to nie tylko względy estetyczne, ale przede wszystkim radość z sukcesu, z nowych liści, z bujnej zieleni, która wyrosła pod naszą opieką.

Tysiące gatunków i odmian roślin mogą przytłoczyć. Staramy się wprowadzić Was w ten świat tak, żeby Wam się udało. Olga osobiście wybiera gatunki roślin, które udostępniamy w Plants For Humans. Najważniejszym kryterium jest to, czy zdecydowana większość z Was sobie z tymi roślinami poradzi.

Nasza wiedza przekłada się na wybór tych gatunków i odmian roślin, które sprawią Wam radość.

rosliny-doniczkowe-rośliny

Wsparcie

Setki spotkań i kilometry korespondencji sprawiły, że wiemy jak bardzo początkujący ogrodnicy potrzebują wsparcia. Już na początku drogi nasze roślinne specki pomogą Wam dobrać odpowiednią roślinę do przestrzeni i stylu życia. Razem z rośliną trafia do Was dobrze opracowany opis i instrukcja opieki. Zawsze też możecie się z nami skontaktować i poprosić o radę. Jesteśmy.Kto tworzy Plants For Humans?
Olga Bukowska
matka założycielka


W poprzednim życiu Olga była menadżerką w korporacjach, aż w końcu przekuła swoją roślinną pasję w pracę. Dzięki Plants For Humans pomaga już nie tylko znajomym, ale wszystkim, którzy chcą wejść do świata roślin.

Zadania: Kierowniczka naszego zamieszania, pilnuje i ogarnia wszystko, nawet ze skręconą kostką. Macie jakieś niemożliwe zadanie do wykonania? Pewnie zrobiła je już 3 razy - zawsze w jakości 12/10

 
Ola Dutkowska
współzałożycielka Plants For Humans


Ola zajmuje się designem i wsparciem marketingu w firmie technologicznej. Od wielu lat rozwijała swoje zainteresowanie roślinami w zaciszu swojego domu. W Plants For Humans łączy pasje do dobrego designu i roślin.

Zadania: Dba o Wasz komfort poruszania się w po naszej stronie. Pytania lub sugestie? Piszcie śmiało! W wolnym czasie przesadza i podlewa naszych roślinnych podopiecznych.Ewa
opiekunka klientów

 

Z wrodzoną uprzejmością i pokładami nieskończonej cierpliwości odpowie na wszystkie Wasze roślinne pytania.

 Mikołaj
opiekun roślin

 

Jeżeli się zastanawiacie, kto przesadził i przygotował Waszego podopiecznego - to Mikołaj! Lepszej przesadzającej ręki nie znajdziecie.

 Dane rejestrowe

Jesteśmy miejscem online z roślinami i o roślinach.

Nasza roślinna siedziba mieści się przy Spalinowej 5a w Warszawie - jesteśmy tutaj codziennie od 9-16. Wystarczy, że wcześniej umówisz się z nami na wizytę.

Telefon: 881 308 836

Plants4Humans sp. z o.o.
Szaserów 38
04-294 Warszawa

KRS 0000782730
NIP 1132997019plants-for-humans-biuro