DOSTAWY  W CZASIE COVID-19 🦠

Uwielbiamy się z Wami spotykać, ale ze względu na obecną sytuację chcemy minimalizować kontakt osobisty. 💚

- nasz kierowca zadzwoni domofonem i po wpuszczeniu do klatki/ na posesję zostawi roślinę pod Waszymi drzwiami do domu / do mieszkania 🌱

❗️Prosimy- nie witajcie się.
Pamiętajcie, że każdy kurier czy dostawca przesyłek odwiedza wiele domów jednego dnia. Dbajcie o jego i swoje zdrowie 
😉

 

boxes-plants-for-humans

DOSTAWY

Rośliny powyżej 1 m.
Na razie dostarczamy rośliny powyżej 1m wyłącznie w Warszawie. R
ośliny w Warszawie dostarczamy sami, żeby upewnić się, że dojadą do Ciebie w idealnym stanie.
Dostarczamy je pod wskazany adres w każdą sobotę. Możemy być z roślinami pod Twoim domem od 11.00 do 17.00. Pod koniec procesu zamówienia poprosimy Cię o wskazanie daty. Poinformujemy Cię SMSem, o której spodziewać się kuriera.

Rośliny poniżej 1m.
Dzięki specjalnie zaprojektowanym kartonom, mniejsze rośliny potrafimy bezpiecznie wysłać do każdego zakątka Polski. Wysyłki są realizowane za pośrednictwem firmy DHL. Wysyłamy rośliny od poniedziałku do środy, aby nie utknęły w weekend na sortowni. Po nadaniu paczki, otrzymasz numer do śledzenia przesyłki przez stronę DHL.

WYCENA WYSYŁEK

W Warszawie i bliskich okolicach dostarczamy i koszt dostawy niezależnie od ilości roślin i wyceniamy dowóz na 25zł. Możemy dowieźć rośliny do niedalekiej okolicy Warszawy - wtedy obliczmy koszt dostawy indywidualnie. Napisz do nas na pomoc@plantsforhumans.com

W przypadku wysyłki poza Warszawę uzależniamy koszty wysyłki od liczby zamówionych roślin. Większość naszych roślin wysyłamy w osobnych kartonach dedykowanych do transportu roślin. Każda z roślin jest osobną paczką. Poniżej tabela ze szczegółami kosztów wysyłki:

Liczba zamówionych roślin Koszt wysyłki poza Warszawę per roślina Całkowity koszt wysyłki
1 20 20
2 17 34
3 15 45
4 12 48
5 10 50
6 10 60
7 10 70
8 10 80
9 10 90
10 10 100

 

Sprawdź często zadawane pytania tutaj lub napisz do nas

 

PŁATNOŚCI

Płatności obsługuje dla nas PayLane - możesz zapłacić kartą, szybkim przelewem albo wybrać z szeregu innych dostępnych metod płatności online. Możesz przeczytać o nich więcej tu: https://paylane.com.