1. Prosimy Cię o Twoje dane tylko po to, żebyś dostał od nas najlepszą możliwą usługę.
2. Będziemy chronić Twoje dane tak jak nasze.
3. Pracujemy dla ludzi i nasze zasady spisujemy w ten sam sposób.
4. Jeżeli tego nie chcesz, nie będziemy do Ciebie wysyłać żadnych wiadomości.
5. Nie przechowujemy Twoich danych w nieskończoność - usuniemy je, kiedy przestaniemy ich potrzebować.
 

 

TWOJA PRYWATNOŚĆ W PLANTS FOR HUMANS

Szanujemy Twoją prywatność i obiecujemy, że wszelkie informacje na Twój temat wykorzystujemy i przechowujemy w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Robiąc zakupy u nas, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności, w szczególności na wykorzystanie przez nas informacji o Tobie, tak jak opisano poniżej. Poniżej opisałyśmy, w jaki sposób dane osobowe są zbierane, wykorzystywane i udostępniane podczas wizyty lub zakupu w witrynie plantsforhumans.com ("Witryna"). 

 

DANE OSOBOWE, KTÓRE ZBIERAMY

Informacje, które gromadzimy na naszej stronie, dzielą się na dwie kategorie: (1) dane osobowe, które podajesz, gdy zakładasz konto w naszym sklepie, zamawiasz, wypełniasz formularz kontaktowy, podajesz nam swój adres e-mail w zgłoszeniu do newslettera, oraz (2) informacje, które są automatycznie zbierane podczas Twojej wizyty w naszej witrynie plantsforhumans.com (“Witryna”).

Dokonując zakupu, subskrybując newsletter lub kiedy zostajesz zarejestrowanym użytkownikiem, zbieramy dane osobowe na Twój temat, takie jak Twoje imię i nazwisko, adres rozliczeniowy, adres wysyłki, dane dotyczące płatności (w tym numery kart kredytowych), adres e-mail i numer telefonu. Informacje te określamy jako "Informacje o zamówieniu".

Dodatkowo, podczas odwiedzania Witryny automatycznie gromadzimy pewne informacje na temat urządzenia z którego odwiedzasz naszą Witrynę, w tym informacje o przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych plikach cookie zainstalowanych na urządzeniu. Oprócz tego, podczas przeglądania Witryny, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, jakie strony lub wyszukiwane hasła odsyłają Cię do Witryny oraz informacje o tym, jak wchodzisz w interakcję ze Witryną. Informacje te są automatycznie zbierane jako "Informacje o urządzeniu".

Kiedy mówimy o "Danych osobowych" w niniejszej Polityce Prywatności, mówimy zarówno o “Informacji o urządzeniu”, jak i o “Informacji o zamówieniu”.

 

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Korzystamy z Informacji o Zamówieniu w celu realizacji zamówień złożonych za pośrednictwem Witryny (w tym przetwarzania informacji o płatnościach, organizowania wysyłki oraz dostarczania faktur i / lub potwierdzeń zamówień). Dodatkowo wykorzystujemy Informacje o Zamówieniu do:

  • Komunikowania się z Tobą;
  • Sprawdzania zamówień pod kątem potencjalnego ryzyka lub oszustwa;
  • Jeżeli wyraziłeś odpowiednią zgodę - na dostarczanie informacji lub reklam związanych z naszymi produktami lub usługami (np. newsletter).

Korzystamy ze zbieranych przez nas Informacji o Urządzeniu, aby pomóc nam w monitorowaniu potencjalnego ryzyka i oszustw (w szczególności adresu IP), a także w celu poprawy i optymalizacji naszej Witryny (na przykład poprzez generowanie analiz dotyczących sposobu, w jaki nasi klienci przeglądają i wchodzą w interakcję z Witryną oraz do oceny powodzenia naszych kampanii marketingowych i reklamowych).

 

UDOSTĘPNIANIE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Nie sprzedajemy żadnych danych osobowych stronom trzecim, w tym imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail lub danych karty kredytowej. Chcemy zdobyć i utrzymać Twoje zaufanie, i uważamy, że jest to absolutnie niezbędne, aby to zrobić.

Udostępniamy dane osobowe tylko tym podmiotom, które są nam niezbędne w realizacji naszej działalności. Na przykład używamy Shopify do zasilania naszego sklepu internetowego - możesz przeczytać więcej o tym, jak Shopify używa Twoich Danych osobowych tutaj: https://www.shopify.com/legal/privacy. Używamy również Google Analytics, aby pomóc nam zrozumieć, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Witryny - możesz przeczytać więcej o tym, jak Google wykorzystuje Twoje dane osobowe tutaj: https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/. Możesz też zrezygnować z Google Analytics tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Dane transakcyjne, w tym dane osobowe, mogą zostać przekazane do PayLane, którzy obsługują płatności za zamówienie w Witrynie.

Na koniec możemy również udostępniać dane osobowe Użytkownika, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami, w odpowiedzi na wezwanie do sądu, nakaz przeszukania lub inny zgodny z prawem wniosek o przekazanie danych osobowych lub w innych okolicznościach w ramach ochrony naszych praw.

Pamiętaj też, że w związku ze współpracą z powyższymi podmiotami Twoje dane zostaną przesłane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

 

REKLAMA ONLINE

Korzystamy z dostępnych narzędzi pomagających nam publikować reklamy w Internecie, żeby przedstawić Ci naszą ofertę i dać znać co u nas nowego.

Używamy Twoich danych osobowych w procesie dostarczania ukierunkowanych reklam lub komunikacji marketingowej, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak działają reklamy targetowane, możesz odwiedzić stronę edukacyjną Network Advertising Initiative ("NAI") pod adresem http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work

Możesz zrezygnować z reklam targetowanych za pomocą poniższych linków:

- Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

- Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous

- Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Ponadto możesz zrezygnować z niektórych z tych usług, odwiedzając portal rezygnacji Digital Advertising Alliance pod adresem: http://optout.aboutads.info/.

 

FUNKCJA “DO NOT TRACK” / “NIE ŚLEDZIĆ”

Zwracamy uwagę odwiedzających naszą Witrynę, że nie zmieniamy praktyk gromadzenia danych i korzystania z Witryny, gdy widzimy sygnał Do Not Track z przeglądarki.

 

USUNIĘCIE DANYCH OSOBOWYCH

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tak długo, jak długo jesteś klientem. Jeśli nie zalogowałeś się na naszej stronie przez trzy lata, usuniemy Twoje dane z naszych systemów.

Zawsze masz też prawo do dostępu do swoich danych osobowych, które posiadamy, oraz do żądania poprawiania, aktualizacji lub ich usunięcia. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami korzystając z informacji kontaktowych poniżej.

 

PRZECHOWYWANIE DANYCH

Kiedy składasz zamówienie za pośrednictwem Witryny, zachowamy Twoje Informacje o Zamówieniu dla naszych zapisów, chyba że poprosisz nas o usunięcie tych informacji. 

 

ZMIANY

Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą politykę prywatności, aby odzwierciedlić na przykład zmiany naszych praktyk lub innych zmian operacyjnych, prawnych lub regulacyjnych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać więcej informacji o naszej polityce prywatności, jeśli masz pytania lub chcesz złożyć skargę, wyślij nam e-mail na adres hello@plantsforhumans.com lub pocztą, korzystając z danych podanych poniżej:

Plants For Humans
Tarnowiecka 41,
04-174 Warszawa,
Polska