Polityka zwrotów


Czy mogę zwrócić roślinę? Nie.

W tym momencie zwrot roślin w naszym sklepie nie jest możliwy. Rośliny sprowadzamy z naszej szklarni po złożeniu zamówienia. Jednym z naszych głównych celów jest to, aby rośliny po wyjeździe ze szklarni jak najszybciej mogły zacząć aklimatyzację w swoich nowych domach. W naszym Punkcie Przesadzania spędzają najczęściej tylko jedną noc (w przypadku roślin, które rozwozimy na terenie Warszawy) lub 3 dni (w przypadku roślin, które wysyłamy kurierem - wynika to jedynie z tego, że nie chcemy, aby spędziły weekend w sortowni). Pomagamy Wam w rozważnych zakupach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem idealnej rośliny pod adresem pomoc@plantsforhumans.com. Możecie też skorzystać z naszego quizu, z którego pomocą wytypujecie rośliny do Waszych przestrzeni.

Więcej o tym skąd są nasze rośliny przeczytasz tutaj.


Czy moje roślinne zakupy są objęte gwarancją? Tak.

Zarówno przy przygotowywaniu roślin do dowozów na terenie Warszawy jak i w trakcie pakowania w przypadku wysyłek kurierskich robimy wszystko co w naszej mocy (a nawet więcej), aby rośliny, donice i inne akcesoria docierały do Was w stanie idealnym. Ze względu na fakt, że rośliny to żywe organizmy możliwe jest, że podczas transportu rośliny ulegną delikatnym uszkodzeniom mechanicznym. Mogą do Was trafić z urwanym lub delikatnie zadrapanym liściem. Rośliny mają niezwykłą moc regeneracji i pomimo małych perturbacji szybko dochodzą do siebie. Delikatne uszkodzenia mechaniczne nie są objęte naszą gwarancją, ale z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i poradzimy co zrobić z rośliną (chociaż musicie nam uwierzyć, że takie rzeczy na roślinach nie robią najmniejszego wrażenia).

Jeśli Twoja roślina lub donica dotrze do Ciebie poważnie uszkodzona w ciągu jednego dnia od otrzymania zamówienia zrób zdjęcia (całej rośliny i uszkodzonej części) i prześlij nam na adres pomoc@plantsforhumans.com wraz z opisem szkody. W ciągu kilku godzin odpowiemy na twoje zgłoszenie i rozwiążemy problem.

Wszystkie rośliny objęte są 30-dniową gwarancją. Co to oznacza? Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakup stan Twojej rośliny znacznie się pogorszy daj nam znać wysyłając wiadomość na adres pomoc@plantsforhumans.com ze zdjęciami rośliny i opisem problemu. Nie zostawimy Was samych i na pewno znajdziemy rozwiązanie problemu. Gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w związku z poważnymi błędami pielęgnacji roślin (wraz z roślinami dostarczamy instrukcję opieki, która pozwoli Wam uniknąć błędów, jakie można popełnić w pierwszych tygodniach opieki nad rośliną np. przelanie). Gwarancja dotyczy wszystkich roślin. Jeśli zdecydujesz się na zakup rośliny bez przesadzania pamiętaj, że aby wstrzymać się z samodzielnym przesadzaniem rośliny, aby zachować gwarancję (uszkodzenie korzeni podczas przesadzania może źle wpłynąć na roślinę).


Czy mogę zwrócić akcesoria roślinne? Tak.

Wszystkie przedmioty, które nie są roślinami możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny zwrotu. Przedmioty nie mogą nosić oznak użytkowania, muszą być fabrycznie zamknięte (nawozy) i nie mogą być uszkodzone. Aby dokonać zwrotu, należy wysłać wiadomość z oświadczeniem na adres pomoc@plantsforhumans.com. Przedmioty należy dostarczyć (po wcześniejszym umówieniu się) lub odesłać do naszego biura, które znajduje się na ul. Spalinowej 5a 04-024 Warszawa. Po odebraniu przesyłki zwrócimy środki na Twoje konto.

 

Czy mogę zwrócić voucher? Nie.

Vouchery nie podlegają zwrotowi.