Tworzymy miejsca,
w których pracownicy chcą spędzać czas

Zgłoś się do nas i zazieleńmy Twoje biuro

Value is required
Value is required
Zaznacz zgodę
Dziękujemy

Twoje biuro może inspirować, dodawać energii i wspierać korzystających z nich ludzi

Staramy się Was poznać i zrozumieć co lubicie. Chcemy, żeby rośliny pasowały do Waszej organizacji i kultury.
Nie mamy stałego zestawu roślin i donic, które umieszczamy wszędzie - będą dopasowane do Was i tego kim jesteście.

 Co nas wyróżnia?

Przygotowujemy
stylowe projekty


Zwracamy uwagę na odcienie zieleni, faktury liści i pokroje roślin — tak, żeby nadały wnętrzu przyjemnej atmosfery, albo podkreśliły ustalony charakter Twojego biura. Lubimy, kiedy wszystko ze sobą współgra i do siebie pasuje. Nasze realizacje były opublikowane m.in. w Elle Decoration czy Dobrym Wnętrzu.

 

Zajmujemy się projektem
od pomysłu do instalacji


Od pierwszego spotkania przejmujemy inicjatywę i mamy swój pomysł na realizację. Znajdujemy dla Ciebie odpowiednie gatunki roślin, donice i akcesoria pasujace do Twojej organizacji i wnętrza. Po przywiezieniu ich na miejsce ogarniamy całą instalację.

Stawiamy
na najwyższą jakość


W naszych realizacjach wykorzystujemy tylko rośliny najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że poradzą sobie w wymagających warunkach biur i będą rosły razem z Twoją firmą."Ekipa z Plants For Humans wybrała dla nas gatunki, donice, wszystko przygotowała i dostarczyła na miejsce. Spotkali się z naszym opiekunem roślin i podzielili niezbędnymi wskazówkami opieki. Od 5 miesięcy rośliny zdobią nasze biuro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście chwalą nasze kwiaty, a nam pracuje się wśród nich po prostu przyjemniej."

Kasia, Biuro Lisek App.

 


Pracownicy w przestrzeni biurowej z naturalnymi elementami,
takimi jak zieleń i światło słoneczne, odnotowują:Nasze realizacje


5 kroków,
aby Wasze biuro było zielone:

1. Spotykamy się z Wami
na konsultację


Przyjeżdżamy do Was na konsultację. Przyglądamy się dostępnemu światłu, systemom grzewczym, klimatyzacji, szczelnosci okien i wielu innym rzeczom, które są kluczowe dla wzrostu roślin. Rozmawiamy z Wami o tym co lubicie, jaki styl Wam odpowiada, chcemy Was jak najlepiej poznać.

2. Przygotowujemy projekt skrojony dla Was


Przygotowujemy propozycję zazielenienia i przesyłamy Wam projekt z kompletem proponowanych roślin, donic, stojaków, wieszaków. Przedstawiamy Wam możliwe wycenyi scenariusze opieki.

3. Instalujemy rośliny i elementy wyposażenia


Sprowadzamy rośliny z najlepszych szklarni, przesadzamy i przywozimy do Was w ustalonym terminie. Nasza ekipa zajmie się ustawieniem wszystkich elementów na miejscu.4a. Pomagamy Wam
na odległośćNie musicie wynajmować nas do opieki nad swoimi roślinami. Z powodzeniem możecie zająć się nimi sami.

Po przywiezieniu roślin umówimy się z wybranymi przez Was opiekunami roślin na krótkie szkolenie, gdzie przekażemy wszystkie wskazówki pielęgnacyjne.

 

4b. Opiekujemy się
Waszymi roślinami


Możemy Was regularnie odwiedzać i dbać o to, żeby Wasze rośliny miały się dobrze.


Ile kosztuje zazielenienie biura?

Doświadczenie podpowiada nam, że na każde 50m2 powierzchni biura trzeba założyć co najmniej 3000 PLN netto.

Czy konsultacja jest darmowa?

Tak, konsultacja zazielenienia Waszego biura jest darmowa.

Jak wygląda wycena realizacji projektu?

Projekt zazielenienia biura wyceniamy na 1000 PLN netto. Jeżeli dojdzie do realizacji projektu, to odemujemy tę kwotę od całkowitych kosztów realizacji.

Jakiego zaangażowania z mojej strony wymaga współpraca z wami?

Potrzebujemy Waszego zaangażowania przede wszystkim na początku - czasu na spotkanie i rozmowę o tym jakie są Wasze potrzeby i preferencje. Potem potrzebujemy Waszego feedbacku dotyczącego projektu - czasem to tylko akceptacja, czasami rozmawiamy dłużej o najlepszym rozwiązaniu dla Was.

Ile kosztuje opieka nad roślinami?

Cenę opieki nad roślinami ustalamy indywidualnie - zależy przede wszystkim od ilości roślin, którymi będziemy się zajmować.

Skontaktuj się z doradcą

Porozmawiaj z nami
o Twoim biurze

Zostaw swoje dane - oddzwonimy

Value is required
Zaznacz zgodę
Dziękujemy

FAQ

Jakie usługi oferujecie?

Oferujemy usługę doboru odpowiednich gatunków roślin, donic, elementów wyposażenia do Waszych przestrzeni biurowych. Sprowadzamy, przesadzamy, dowozimy i instalujemy wszystko na miejscu.

Nie zajmujemy się instalowaniem systemów zielonych ścian.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu nie tylko do przestrzeni, ale też organizacji, dla których projektujemy zielone wnętrze. Interesuje nas opinia ludzi, którzy będą pracowali wśród roślin, które przywieziemy i zależy nam na tym, żeby im się podobały.

Jak umówić się na wizytę i rozpoznanie?

Zadzwoń do nas, albo napisz maila. Nasz kalendarz zwykle pozwala nam na to, żeby pojawić się na konsultacji w ciągu 7 dni od Twojego kontaktu.

Czy dajecie gwarancję na Wasze rośliny?

Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakup stan Waszej rośliny znacznie się pogorszy daj nam znać wysyłając wiadomość na adres pomoc@plantsforhumans.com ze zdjęciami rośliny i opisem problemu. Nie zostawimy Was samych i na pewno znajdziemy rozwiązanie problemu. Gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w związku z poważnymi błędami pielęgnacji roślin.

Jeżeli zdecydujesz się zatrudnić nas do opieki nad Waszymi roślinami przez cały okres naszej opieki będziemy odpowiedzialni za zdrowie roślin.

Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy?

Pierwszy etap to konsultacja - staramy się wtedy zrozumieć Wasze potrzeby i preferencje. Potem wracamy do siebie i przygotowujemy dla Was projekt zazielenienia (rośliny, donice, akcesoria) wraz z wyceną i możliwymi scenariuszami realizacji i opieki.

Ile czasu potrzeba na realizację projektu?

Zwykle spotykamy się z Wami na pierwszą konsultację w ciągu 7 dni od Waszego kontaktu. Potem potrzebujemy 2 tygodni na przygotowanie projektu. Po akceptacji to kolejne 10 dni na sprowadzenie wszystkich roślin i akcesoriów. Od pierwszego kontaktu do realizacji mija zwykle miesiąc.

Czy można zamówić jedynie projekt zazielenienia?

Tak. Projekt wyceniamy na 1000 PLN netto.