Tworzymy domy jeszcze piękniejszymi, nadajemy charakter i budujemy zdrowy vibe dla domowników.

Zgłoś się do nas i zazieleńmy Twój dom

Value is required
Value is required
Zaznacz zgodę
Dziękujemy

Nie musisz znać się na roślinach, żeby wśród nich mieszkać.

Staramy się Was poznać i zrozumieć co lubicie. Chcemy, żeby rośliny pasowały do Waszego stylu życia. Nasz projektant zieleni może do Ciebie przyjechać i dobrać rośliny do Twojej przestrzeni.

Nie mamy stałego zestawu roślin i donic, które umieszczamy wszędzie. Rośliny będą dopasowane do Was i tego kim jesteście, ale też pod kątem umiejętności i chęci poświęcania im czasu. Wpisujemy też w aranżacje już istniejące rośliny.Co nas wyróżnia?

Przygotowujemy
stylowe projekty


Zwracamy uwagę na odcienie zieleni, faktury liści i pokroje roślin — tak, żeby nadały wnętrzu przyjemnej atmosfery, albo podkreśliły ustalony charakter Twojego domu. Lubimy, kiedy wszystko ze sobą współgra i do siebie pasuje. Nasze realizacje były opublikowane m.in. w Elle Decoration czy Dobrym Wnętrzu.

 

Zajmujemy się projektem
od pomysłu do instalacji


Od pierwszego spotkania przejmujemy inicjatywę i mamy swój pomysł na realizację. Znajdujemy dla Ciebie odpowiednie gatunki roślin, donice i akcesoria pasujace do Twojego domu i wnętrza. Po przywiezieniu ich na miejsce ogarniamy całą instalację.

Stawiamy
na najwyższą jakość


W naszych realizacjach wykorzystujemy tylko rośliny najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że poradzą sobie w warunkach domowych i będą sprawiały Wam radość każdego dnia.


"Moje pierwsze wielkie okazy dostałam od Olgi z Plants For Humans. Mija rok, a są one w najlepszej kondycji ze wszystkich moich roślin. Okazy z Plants for Humans przechodzą długą aklimatyzacje w Europie, dlatego tak dobrze im w polskich domach. Regularnie wypuszczają liście. Są bardzo odporne na choroby. Plants for Humans to kompleksowa opieka nad roślinami. Zamawiając u nich rośliny, masz pewność, że zostaną one dostarczone w świetnej kondycji, ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji, a co najważniejsze, możesz zawsze dopytać PFH o rośliny, o szkodniki, o każdą sytuacje w której coś się z roślinkami dzieje."

TRAVELICIOUS

 


Nasze realizacje

Rośliny u Travelicious

Dom na Saskiej Kępie

Zazielenianie przy współpracy z InsideARCH

Zazielenianie przy współpracy z InsideARCH

Dom w Wesołej

Apartament w Śródmieściu


5 kroków,
aby Wasze dom był zielony:

1. Spotykamy się z Wami
na konsultację


Przyjeżdżamy do Was na konsultację. Przyglądamy się dostępnemu światłu, systemom grzewczym, klimatyzacji, szczelnosci okien i wielu innym rzeczom, które są kluczowe dla wzrostu roślin. Rozmawiamy z Wami o tym co lubicie, jaki styl Wam odpowiada, chcemy Was jak najlepiej poznać.

2. Przygotowujemy projekt skrojony dla Was


Przygotowujemy propozycję zazielenienia i przesyłamy Wam projekt z kompletem proponowanych roślin, donic, stojaków, wieszaków. Przedstawiamy Wam możliwe wyceny i scenariusze opieki.

3. Instalujemy rośliny i elementy wyposażenia


Sprowadzamy rośliny z najlepszych szklarni, przesadzamy i przywozimy do Was w ustalonym terminie. Nasza ekipa zajmie się ustawieniem wszystkich elementów na miejscu.Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z nami
o Twojej zielonej oazie

Zostaw swoje dane - oddzwonimy

Value is required
Zaznacz zgodę
Dziękujemy

FAQ

Jakie usługi oferujecie i ile to kosztuje?


Co obejmuje nasza usługa?

- projekt zazielenienia przestrzeni,

- dobór roślin, donic, stojaków i akcesoriów: uzgadniane z inwestorem,

- sprowadzenie, przesadzenie i przygotowanie roślin,

- dowiezienie i ustawienie ich na miejscu,

- szkolenie nowych opiekunów z pielęgnacji gatunków, które trafią do nowego domu.

Cena usługi to 450zł netto.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu nie tylko do przestrzeni, ale też ludzi, dla których projektujemy zielone wnętrze. Interesują nas Wasze zwyczaje, ulubione miejsca.. wszystko, co pomoże dopełnić Wasz dom i nie będzie przeszakadzać.

Jak umówić się na wizytę i rozpoznanie?

Zadzwoń do nas, albo napisz maila. Nasz kalendarz zwykle pozwala nam na to, żeby pojawić się na konsultacji w ciągu 7 dni od Twojego kontaktu.

Czy dajecie gwarancję na Wasze rośliny?

Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakup stan Waszej rośliny znacznie się pogorszy daj nam znać wysyłając wiadomość na adres pomoc@plantsforhumans.com ze zdjęciami rośliny i opisem problemu. Nie zostawimy Was samych i na pewno znajdziemy rozwiązanie problemu. Gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w związku z poważnymi błędami pielęgnacji roślin.

Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy?

Pierwszy etap to konsultacja - staramy się wtedy zrozumieć Wasze potrzeby i preferencje. Potem wracamy do siebie i przygotowujemy dla Was projekt zazielenienia (rośliny, donice, akcesoria) wraz z wyceną.

Ile czasu potrzeba na realizację projektu?

Zwykle spotykamy się z Wami na pierwszą konsultację w ciągu 7 dni od Waszego kontaktu. Potem potrzebujemy 2 tygodni na przygotowanie projektu. Po akceptacji to kolejne 10 dni na sprowadzenie wszystkich roślin i akcesoriów. Od pierwszego kontaktu do realizacji mija zwykle miesiąc.