Rośliny dla taty

Podaruj Tacie prezent, który rośnie.

Twój tata ma najprawdopodobniej wystarczająco dużo skarpetek i krawatów. Może w tym roku podarujesz mu coś innego? Bez względu na to, czy jest rasowym opiekunem zielonych,
czy raczej to dla niego coś nowego - mamy rośliny, które sprawdzą się jako miły podarunek.

 
Na popołudniowe tatowe drzemeczki

Zwarte, wybaczające zapomnienie i dobrze znoszące ciemniejsze miejsca - Sansevierie są idealne dla śpioszków-nowicjuszy! Zaszkodzić może im tylko zbyt częste podlewanie. Dodatkowo będą miłym widokiem zaraz po przebudzeniu, pozytywnie nastrajając na resztę dnia.

Polecamy:

Sold out

Sold out

Sold out

Sold out

Sold out

Sold outDla fanów Jean-a Reno

Aglaonemy mają swoją piękną filmową historię - to właśnie nią opiekował się Leon Zawodowiec. Jeżeli Twój tata chciał być kiedyś jak Jean Reno czule czyszczący listki - z pewnością ta roślina ze specjalną dedykacją przyniesie uśmiech na jego twarzy.

Na zdjęciu znajdziesz

Sold out

Sold out


Ostry na zewnątrz, misio wewnątrz

To nasza dedykacja dla tych tatusiów, którzy chcą czyścić strzelbę przed wizytami kolegów. Wilczomlecze odnajdą się w takim towarzystwie. Do szczęścia wystarczy im nasłonecznione stanowisko i trochę wody, gdy się przypomni ;)

Na zdjęciu znajdziesz


Sold out

Sold out

Źródło: https://collectivegen.com/2017/02/diy-hanging-entryway-organizer/Na spokój ojca stoika

Aspidistra pochodzi z Japonii i ze stoickim spokojem podchodzi do zaniedbywań. Jest niezwykle odporna i łatwa w uprawie. Znosi mało światła i właścicieli zapominających o podlewaniu. Trzeba tylko pamiętać, że bezpośrednie słońce może poparzyć jej liście. "Żelazny Liść" to prawdziwy superbohater wśród roślin.

Na zdjęciu znajdziesz

Sold outPisali o nas

 

 

Roślina przygotowana na prezent

Jeżeli chcesz, zawiążemy kokardę oraz dołożymy ręcznie rysowną kartkę z życzeniami. Zostaw nam notatkę w komentarzu do zamówienia.

Możesz również kupić voucher, jeżeli Twój Tata lubi sam podejmować decyzję.Zobacz wszystkie rośliny dla początkujących


Sold out

Sold out

Sold out

Sold out


Co mówią o nas nasi klienci?