Cześć! Tu Sebastian, Ola i Olga - zespół Plants For Humans. Bardzo się cieszymy, że poznamy się wkrótce na naszych warsztatach. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje  o tym czego możesz się spodziewać i przede wszystkim dwa zadania do wykonania przed warsztatem.

 

Warsztat poprowadzi Sebastian Kulis

Od 8 lat zajmuje się roślinami, zazielenianiem i edukacją okołoroślinną. Założyciel bloga Roślinne Porady, który dołączył do Plants For Humans, żeby razem z Olgą i Olą kontynuować zieloną rewolucję w Polsce.

 

 

ZADANIA DO WYKONANIA PRZED WARSZTATEM

Mamy dla Ciebie dwa krótkie zadania, które prosimy, żebyś wykonał przed warsztatem. Potraktuj je jako początek doświadczenia :)

I. WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ

Twoje odpowiedzi na 7 prostych pytań pomogą nam lepiej przygotować warsztat pod kątem Twoich potrzeb i oczekiwań. Wypełnienie kwestionariusza zajmie Ci jakieś 4 minuty.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ

II.  DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKu

Założyliśmy zamkniętą grupę dla uczestników tego warsztatu. Dołącz, przedstaw się i podziel swoimi roślinnymi rozterkami. Będziemy tam publikować materiały z warsztatu i odpowiadać na Wasze pytania.

DOŁĄCZ DO GRUPY

 

O WARSZTACIE "POZNAJ SIĘ Z ROŚLINAMI"

Zaprojektowaliśmy te warsztaty, żeby pomóc ludziom odbudować nadszarpnięty zmysł człowieka pierwotnego i jego instynktowne rozumienie natury. Jesteśmy przekonani, że potrafisz odnaleźć w sobie ogrodnika i jesteśmy po to, żeby Ci w tym pomóc.

Po warsztacie będziesz:

- wiedzieć w jaki sposób świadomie wybrać roślinę do swojej przestrzeni

- znać zasady wyboru odpowiedniej donicy dla każdej rośliny

- rozumieć działanie światła i wody z roślinami

- umieć przesadzać i pielęgnować podstawowe rośliny

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kiedy:

sobota, 13 lipca 2019

Od 13.00 do 15.00

Gdzie:

Roślina Cafe

ul. Efraima Schroegera 80, Bielany

Najbliższa stacja metra: 5 min na pieszo do stacji Stare Bielany

Mapa

 

Do zobaczenia!