5 roślin dla Taty

Nie oszukujmy się - Twój tata ma najprawdopodobniej wystarczająco dużo skarpetek i krawatów. Porzuć rutynę i w tym roku podaruj mu coś innego. Bez względu na to, czy jest rasowym opiekunem zielonych, czy raczej to dla niego coś nowego - mamy rośliny, które sprawdzą się jako miły podarunek.


 

Sansevieria masoniana - roślina, która składa się z jednego liścia. Tak. Ryszard potrafi to robić. Przy całej swojej architektonicznej urodzie - jest bardzo, ale to bardzo łatwy w uprawie. Zwarty, wybaczający zapomnienie i dobrze znoszący ciemniejsze miejsca.

 


 
Stefan to roślina, która prowadzi bardzo wyluzowane życie. Wygląda trochę jak kępa przerośniętej trawy - prosto z ziemi wyciągają się ku górze zielone szpady z żółtym brzegiem. Sansewieria ("język teściowej") zdecydowanie nadaje się do uprawy przez nowicjuszy - zaszkodzić może mu tylko zbyt częste podlewanie.
 

 

Najbardziej pożądana roślina we wnętrzach ostatnich lat, czule nazwany przez nas Grzegorzem, zawdzięcza swoją popularność nie tylko wyjątkowej urodzie, ale też swojej bezproblemowości. Jest jedną z tych roślin, z którymi opiekun będzie żyć długo i szczęśliwie.

 
 

Wyjątkowy, czarny i bardzo wytrzymały. Zamiokulkas Janek nie lubi przesadnej czułości - rośnie najpiękniej kiedy zostawi się go w spokoju. Jest bardzo łatwy w uprawie - nawet najbardziej zapracowani z łatwością poradzą sobie z Jankiem.

 
 

Roślinny stoik - Maciek zachowuje liście, nie rośnie gwałtownie i jest uosobieniem stabilności. Dzięki silnym łodygom z regularnie rozstawionymi skórzastymi liśćmi łatwo wprowadzi organiczny sznyt do przestrzeni.

 


Jest więcej roślin, które lubią samodzielność

Dlaczego rośliny z Plants For Humans?

Rośliny klasy A

Sprowadzamy nasze rośliny wyłącznie z uznanych szklarni, które Royal Flora Holland ocenia jako "Class A grower". Najwyższa ocena jakości jest reprezentacją zarówno odporności roślin, ale też ich urody.

Dostawa pod drzwi

Po tym jak wybierzesz swoją roślinę sprowadzimy ją ze szklarni specjalnie dla Ciebie. Możemy ją przesadzić do donicy, zawiązać kokardkę na prezent i razem z instrukcją obsługi dostarczymy pod Twoje drzwi.

Nie zostaniesz sam

Wiemy, że możesz czuć się niepewnie
z nową rośliną - z nami nie zostaniesz sam po zakupie. Gdy tylko będziesz mieć pytanie wystarczy, że napiszesz do nas i pomożemy Ci dobrze opiekować się Twoją dżunglą.
Co mówią o nas nasi klienci?

"Nie znam się na roślinach, ale dobrze czuje się w przestrzeniach z żywą zielenią. Ekipa z Plants For Humans doradziła, pomogła, zainspirowała i dostarczyła Kamę, którą nie mogę się nacieszyć. Cios i sztos! Polecam wszystkim, którzy boją się, że nie ogarną tematu. Z taką pomocą na pewno się uda!"

Maciej G.

8 LUT 2019

"Niedawno do naszej rodziny dołączyła urocza Alicja. Świetnie się zaaklimatyzowała z koleżankami i kolegami i dumnie zdobi salon. Piękna i pożyteczna! Uszkodzone liście świetnie służą zabiegom kosmetycznym :) Plants jak zawsze extraklasa 💪🏻🌿"

Anna Ż.

9 MAJ 2019

"Sylwia jest piękna, zdrowa, dorodna i bardzo oryginalna. Mimo że często odwiedzam kwiaciarnie i sklepy ogrodnicze, nigdzie takiej nie widziałam. Stanowi idealną ozdobę mojego salonu. Serdecznie polecam."

Dagmara W.

21 WRZ 2019Czym jest Plants For Humans?


Jesteśmy miejscem online z roślinami i o roślinach,
które zaprojektowaliśmy tak, żeby Ci się udało. Nazywają nas "gabinetem psychoterpii dla osób, którym do tej pory nie wyszło z roślinami". Potrafimy znaleźć roślinę idealną dla Ciebie. Dowieziemy Ci ją do domu i powiemy Ci co robić, żebyście żyli razem długo i szczęśliwie.